Polish Czech English French German Italian Portuguese Russian Spanish Turkish

Duncaen - Cllasic Boiles

07. 07. 25
Wpis dodał: Kulashaker
Odsłony: 6101
duncaen_reklama
 
DUŻY, SILNY, PRZEBIEGŁY jednym słowem KARP. Któż z Was nie marzył o złowieniu takiej ryby. Pytanie tylko jak go przechytrzyć, jak wyciągnąć skoro on taki silny i przebiegły. A co najważniejsze jak go zmusić do brania?
 
    Najprostszym sposobem byłoby odiwedzenie, jakże popularnych w dzisiejszych czasach, jednego z łowisk komercyjnych. Ich wody pełne są dobrze utuczonych golców czy lustrzeni. Jednak w prawdziwym karpiowaniu nie o to chodzi. Szanujący się łowca dużych karpi omija szerokim łukiem tego typu łowiska. Szuka karpi w wodach, w których bytują one w warunkach naturalnych. I tu natkniemy się na poważny problem. Złowienie karpia, powiedzmy 10-kilogramowego w łowisku specjalnym nie jest aż tak trudne, jest pochodną godzin spędzonych nad wodą. Natomiast dokonanie tej sztuki w rzece, zbiorniku zaporowym czy leśnym jeziorku jest już nie lada wyczynem.
    Podstawą sukcesu przy połowie karpi jest odpowiednie, co najgorsze długotrwałe nęcenie często poprzedzone kilkudniową obserwacją wody. I tu rodzi się kolejne pytanie: Co wrzucić do wody, żeby po kilku dniach doczekać się choćby jednego brania. Odpowiedź jest prosta. Na pewno kulki proteinowe. A ile tych kulek? Niestety dużo. W tym miejscu większość osób marzących o spotkaniu z dużym karpiem podda się , z prostego powodu. Braku pieniędzy!!! Kulki proteinowe są po prostu drogie, a nie każdy ma czas i predyspozycje do zrobienia sobie ich samemu.
 
duncaen-reklama2

    Przeglądając Internet natknąłem się na produkty firmy Duncaen . Moją uwagę zwróciły przede wszystkim kulki zanętowe Classic Boiles . Zadaniem kulek jest zwabienie karpi i pobudzenie u nich apetytu. Możliwe jest do dzięki zawartości substancji przyspieszających metabolizm karpi - tzw. stymulatorów apetytu oraz wzmacniaczy smaku i atraktorów aromatycznych. Kulki Classic Boiles są produkowane w wersji  Double intensive (PODWÓNEJ INTENSYWNOŚCI), co oznacza że zwiększono w nich dwukrotnie ilość aromatów oraz stymulatorów apetytu. Dzięki temu kulki Classic Boiles są dwukrotnie wydajniejsze, a co za tym idzie dwukrotnie tańsze. Wystarczy do nęcenia łowiska zamiast 1 kg kulek zanętowych w podobnej cenie użyć 0,5 kg kulek Classic Boiles, aby osiagnąć ten sam efekt zwabienia i utrzymania ryb w łowisku. kulki te pakowane są w wysokobarierowe folie z atestami spożywczymi, dzięki czemu zachowują świeżość, a zapach nie wydobywa się na zewnątrz. Produkowane są w sześciu smakach: WANILIA, SCOPEX, TRUSKAWKA, EGZOTYCZNY, RYBA, KRAB. Zachęcam do spróbowania tych kulek, a przekonacie się że łowienie karpi nie musi być wcale drogie.
 
 
Z wędkarskim pozdrowieniem
Kulashaker 
  

Partnerzy

http://moczykije.pl/przynety-i-zanety/163-duncaen-cllasic-boiles.html
Do góry