Polish Czech English French German Italian Portuguese Russian Spanish Turkish

Ryba pod choinką?

09. 11. 25
Wpis dodał: Kulashaker
Odsłony: 6969
ryba_pod_choinka
 
Czy 24 grudnia ryba może być jedynie przysmakiem na wigilijnej uczcie, czy też można ją będzie wyłowić spod świątecznego drzewka? Na to pytanie – jakkolwiek jest ono niezwykłe – odpowiedź znajdzie każdy, kto, myśląc o świątecznym prezencie, odwiedzi corona-fishing.pl.
 
Klub Pasjonatów Wędkarstwa Corona-Fishing integruje ludzi niezmiernie różnych, lecz dzielących jedno, ogromnie dla nich ważne zainteresowanie – połowy. Tak znacznej rzeszy ekspertów, porad, artykułów i – ogólnie – całego wędkarskiego know how w jednym miejscu szukać trudno. Jeżeli nie jesteś zapalonym wędkarzem – zostań nim! Corona-Fishing sprawi, że początek twojej przygody z tym niezwykłym sportem oraz życiową pasją jednocześnie będzie łatwy i przyjemny.
 
500x300
 
Czemu ryba pod choinką?
 
- Sukces w wędkarstwie gwarantują cierpliwość, doświadczenie i, co bardzo istotne, odpowiedni sprzęt – twierdzi Remigiusz Kopiej, założyciel Klubu Corona-Fishing. - Ryby kierują się instynktem i wcale nie są łatwą zdobyczą. Wie o tym każdy, kto spędził z wędką w ręku przynajmniej kilka godzin, nim zdał sobie sprawę z tego, że problem tkwi w przynęcie… na którą ryba po prostu nie daje się nabrać.
Ryby kierują się instynktem. To właśnie on podpowiada im, co wybrać, a od czego trzymać się z daleka. On odpowiada za decyzje podejmowane przez rybę w konfrontacji z przynętą. Ci, którzy tego nie zrozumieją, nie przestaną wracać do domu z pustymi rekami. Jak temu zaradzić? Odpowiedź – i to nie jedną – znajdzie każdy, kto odwiedzi corona-fishing.pl.
Dlaczego ryba pod choinką? By móc łapać te wyjątkowe, tylko najdorodniejsze okazy, należy wyposażyć się w odpowiedni, profesjonalny sprzęt, który nam to umożliwi. Taki jest właśnie asortyment, który można zakupić w sklepie Corana-Fishing. Jeżeli pod drzewkiem bożonarodzeniowym umieścimy niezwykle drobny, lecz bardzo cenny dla wędkarza prezent, jakim jest od początku do końca wykonywana ręcznie przynęta, mamy gwarancję, że w latach następnych na naszym świątecznym stole gościć będą dania z ryb świeżych i złowionych już przez jednego z członków rodziny. Właśnie tego obdarowanego przez nas upominkiem ze sklepu Corona-Fishing.
 
Rozmiar ma znaczenie…
 
te_500x375…również kolor, waga, użyty materiał, połysk, faktura, ruchliwość, kształt, grubość, a nawet rozmieszczenie otworów i kotwic w przynęcie. Wszystko to ma wpływ na udany połów.
- Sprawę komplikuje fakt, że niemal każdy gatunek ryb łowi się inaczej – dodaje Remigiusz Kopiej. - Dlatego wszyscy doświadczeni wędkarze wiedzą, że nie można z kolei dać się złowić na oferowane przez najprzeróżniejsze sklepy tzw. „Super Przynęty”, ponieważ zaprzecza to idei indywidualizmu, wyjątkowości każdego połowu. Masowo, a nie ręcznie, wykonywane przynęty charakteryzuje głównie to, że ładnie błyszczą, przy czym ich funkcjonalność – czyli rzecz najistotniejsza - pozostawia bardzo wiele do życzenia.
 
Uszyte na miarę
 
Właśnie dlatego sekretem wędkarzy na całym świecie jest słowo „indywidualny”. Wiedzą oni, że najskuteczniejsze są woblery przygotowane w unikatowy sposób. Takie też są produkty oferowane przez Corona-Fishing, będące owocem pasji oraz gromadzonej od pokoleń wiedzy o upodobaniach ryb.
W ofercie dostępnych jest aż 250 rodzajów ręcznie wykonanych przynęt. To sprawia, że woblery Corony-Fishing są najczęściej wybierane… przez ryby. - Nie oznacza to jednak, że zwykłe, kupowane w sklepach plastikowe rybki do niczego się nie nadają – właściciel Corona-Fishing. - Świetnie się sprawdzą… jako brelok do kluczy czy też kolczyki na uszach nieco ekscentrycznej niewiasty, co może być nie mniej dobrym pomysłem na bożonarodzeniowy prezent. Jednak już nie prezent dla tych, dla których wędkarstwo jest nieodłącznym elementem przyjemności życia.  
 
 
PRODUKTY dostępne na www.corona-fishing.pl :
- ręcznie wykonane woblery,
cykady, wahadłówki, przynęty boleniowe, przynęty trociowe, obrotówki klepanki, błystki obrotowe, jigi, koguty;
- wędki, wędki podlodowe;
- akcesoria wędkarskie;
- odzież wędkarska itd.  
  

Partnerzy

http://moczykije.pl/przynety-i-zanety/296-ryba-pod-choinka.html
Do góry